Yhteystiedot

SAVONLINNA:


SK2 Yhtiöt
Tulliportinkatu 14
57100 Savonlinna

Toimitusjohtaja
Mikko Aalto
p. 044 2541 238

Siivous
siivous@sk2.fi
puh: 015 555 0120
gsm: 044 755 0770

Huolto
huolto@sk2.fi
puh: 015 555 0120
gsm: 044 755 0770

Vartiointi
vartiointi@sk2.fi
Vartija 24/7
puh: 044 755 0780


JUVA:


JUVAN SIIVOUSKESKUS

Siivous
siivous@sk2.fi
puh: 015 555 0120
gsm: 044 755 0770
Siivoustyönohjaaja Katri Janhunen: sk2.katri@outlook.com


Vartiointi

Myös paikkakunnan perinpohjaisesti tuntevalle kiinteistöhuolto- ja vartiointiyritykselle on Savonlinnan alueella kysyntää. 

Paikallinen työnjohto ja henkilökunta tuntee toimikohteet ja osaa nopeimmin auttaa asiakkaita niin jokapäiväisissä tehtävissä kuin erikoistilanteissa. 

SK2:n kiinteistöhuollon ja vartiointipalveluiden käyttäjinä ovat asiakkaat niin teollisuuden, kaupan ja kuin julkisen sektorin piiristä. Yksityishenkilöiden tilaamien turva-, valvonta- ja huoltotyöpalveluiden kysyntä on kasvanut merkittävästi. 

SK2:n tarjoamat tekniset ratkaisut niin vartioinnin kuin talotekniikan ja kiinteistöjen kaukovalvonnan osalta kuuluvat yhtiöiden osaamisalueisiin.

Lisäksi SK2 valvoo ja palvelee 24 tuntia vuorokaudessa. 

Ota yhteyttä ja pyydä turvapalvelutarjous!

 

Savonlinnan Vartiointikeskus Oy 

Mikko Aalto, toimitusjohtaja
Puhelin: 044 2541 238

Sähköposti: mikko.aalto@sk2.fi

Arttu Kinnunen, vartiointityönjohtaja

Puhelin: 044 3474 078

Sähköposti: arttu.kinnunen@sk2.fi

vartiointi@sk2.fi 

Vartija 24/7 puh: 044 755 0780